Butik Venner

Ydence Top Lotte

€39,95

Ydence Top Lotte is een fijn gebreide top met een subtiele glitter en opstaande boord in drie verschillende kleuren. Je combineert deze top eindeloos!

Selectie verwijderen
- +

Shop the look

SKU: N/B Categorie: Merk: Merken: Ydence
  • Voor 12:00 uur besteld, vandaag verzonden.
  • Gratis verzending binnen Nederland vanaf €75,-.
  • Makkelijk retourneren binnen 14 dagen.
  • Betaal zoals jij wilt met iDeal | Wero, Klarna, Bancontact of creditcard.
DHL
Bancontact
iDeal
Klarna

Over de Ydence Top Lotte

Ydence Top Lotte is een glitter top met opstaande boord die je prachtige combineert onder een mooi gilet of colbert. Natuurlijk ook tof te dragen in een broek of rokje. Je combineert deze top eindeloos! Lotte is een bekend model top van Ydence die we elk seizoen in andere kleuren binnen krijgen. Dit seizoen hebben wij de top ingekocht in een Beige, Ecru en Plum die prachtig combineert met andere items van Ydence, zoals broek Solange en jacket Davis. Bekijk Ydence top Rita ook eens.

De top is gemaakt van 60% viscose, 30% nylon enb 10% lurex en valt losjes.

Wasinstructie

Voor een langdurige kwaliteit raden we je aan de top binnenstebuiten en met soortgelijke kleuren te wassen op maximaal 30 graden. Voorkeur om het artikel niet in de droger te doen.

Over Ydence

Ydence is sinds het voorjaar van 2025 te koop bij Butik Venner. Dit merk, dat in 2012 is opgericht, is een stijlvol Nederlands modelabel dat een perfecte aanvulling is op onze collectie van Scandinavische en Nederlandse merken.  Ydence staat bekend om haar vrouwelijke fit, speelse en kleurrijke prints en unieke combinatie van een romantische en stoere stijl. Of je nu op zoek bent naar een statement piece of een veelzijdige toevoeging aan je garderobe, met Ydence straal je zelfvertrouwen en stijl uit.

De collectie van Ydence is verkrijgbaar in onze webshop en in onze Butik, aan de Markt 29 in Etten-Leur. Onze verkoopstylisten helpen je graag verder!

Eigenschappen

Kleur

Beige, Ecru, Plum

Kleurnummer

003, 005, 157

Maat

XS, S, M, L, XL

Soort

Longsleeve

Samenstelling

60%viscose, 30%nylon, 10%lurex

Print

Effen

Pasvorm

Ruimvallend

Details

Aansluitend model met opstaande boord

Artikelnummer

CW2623

Mouwlengte

Lange mouw

Kleur

Ecru, Paars

Merk

Reviews

Beoordelingen

Er zijn nog geen beoordelingen.

Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.

Je zou ook kunnen houden van …

Scroll naar boven